KONST / Litografier / Färglitografi 14234590
nr 1423 4590
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 294/310, Skärgård. Färglitografi, bildmått: 23x37, yttermått inklusive ram: 40x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:03:14
27/9 23:15:26
100 kr
4/10 17:37:55
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson